Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

5. veřejný seminář k projektu NIX-ZD.CZ a poprvé i NIX-ZD.CZ II.

V Evropském domě v Praze proběhl dne 22. listopadu 2018 5. veřejný seminář projektu NIX-ZD.CZ, zavedení přeshraničních služeb eHealth v České republice. Na akci organizované Krajem Vysočina byl ve spolupráci se Státním ústavem pro kontrolu léčiv představen veřejnosti nový projekt  NIX-ZD.CZ II. (epreskripce/edispenzace).

Na setkání byli předem pozváni odborníci v oblasti IT, vývojáři zdravotnických SW, informatici nemocnic, zástupci Ministerstva zdravotnictví České republiky, Státního ústavu pro kontrolu léčiv a lékaři.

Dopolední část programu byla věnována převážně projektu pacientského souhrnu. V odpoledních hodinách došlo k představení nového projektu přeshraniční výměny eReceptů (epreskripce/edispenzace). Kompletní program veřejného semináře naleznete na následujícím odkazu zde.

Na následujícím odkazu naleznete veškeré materiály z veřejného semináře ke stažení: : https://www.nixzd.cz/verejny-seminar-ke-stavu-projektu-nix-zd-cz-vcetne-prezentaci-c45

Pozvánka na další veřejný seminář bude s předstihem zveřejněna na našich webových stránkách. Termín je plánován na jaro 2019.

 

 

 

Foto - SÚKL